fbpx
Tim Teller
Opowiadam, dlaczego podróż to dopiero początek. Na blogu odnajdziesz porady na temat podróżowania, blogowania podróżniczego i profesjonalizacji podróży.
Zapisz się do newslettera

Tim Teller 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Na pewno zauważyłeś, że wiele osób podróżuje, ale poza pięknymi zdjęciami nic z podróży nie wynosi. Zapomnij o tym. Postaram się, abyś zrozumiał podróże i spojrzał na nie jak nigdy dotąd. Zostawmy zabytki, powielane schematy i postarajmy się sięgnąć głębiej. Mój blog to miejsce dla ludzi, którzy rozumieją, że podróż nie kończy się wraz z powrotem i nie sprowadza się do relacjonowania, jak świetnie minął czas. Opowiem Ci o tym, jak podróże wpływają na nasze codzienne życie, relacje z najbliższymi i mają zarówno zalety jak i wady. Pomogę wycisnąć z podróży jak najwięcej.

Nazywam się Kamil Bodziony, choć tutaj możesz mnie nazywać Tim Teller i opowiem Ci, dlaczego podróż to dopiero początek. Blog powstał z myślą o ludziach, którzy podróżują nie tylko dla podziwiania pięknych widoków i utartych szlaków nawet tych na końcu świata, lecz dla tych, którzy mają świadomość, że każda, choćby najkrótsza wycieczka, to rozwój.

Postaram się pomóc, zrozumieć lepiej podróże, bo każda z nich nie kończy się wraz z powrotem. Ona się tam dopiero zaczyna.

Na blogu znajdziesz poradniki, refleksje i wywiady. Poznasz różne kraje i sposoby na wyniesienie swoich podróży na wyższy poziom. Zanim rozpoczniesz na dobre przygodę z moim blogiem, zostań tu na chwilkę i poznaj moją historię w pięciu odsłonach, która ułatwi Ci poznanie go w pełni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie zajrzyj tutaj.

Podróże

Bez tego nie mógłbym mówić o podróżniczym życiu. O podróżach opowiem Ci relacjonując moje wyjazdy i przygotowując poradniki o tym, co powinieneś wiedzieć przed swoją podróżą. Zmierzę się ze stereotypami, pokażę nietypowe miejsca i podpowiem, dlaczego warto zostawić przewodnik w domu.

Wpisy, od których warto zacząć:

Jak to jest z turystkami w Turcji?

Beneficio, życie wśród hipisów

17 rzeczy, które warto wiedzieć, przed wyjazdem do USA

Wszystkie teksty z kategorii znajdziesz tutaj.

Refleksje

Podróż to nie tylko miejsca i widoki, to również przemyślenia na temat otaczającego nas świata: relacji międzyludzkich, codziennego życia i emocji. To historie i inspiracje, które czerpię pełnymi garściami i które kształtują mnie jako człowieka. Refleksje wspomagają rozwój, pozwalają dostrzec więcej. Opowiadam z uczuciem o tym, co piękne i bez owijania o tym, co trudne.

Wpisy, od których warto zacząć:

Tysiąc pożegnań

Priorytety

A gdy pewnego dnia zatęsknisz za domem

Wszystkie teksty z kategorii znajdziesz tutaj.

Rozmowy

Swoimi przemyśleniami dzielę się z ludźmi podobnymi do mnie. Starannie dobieram rozmówców do swoich tematów, tak, aby każdy był w swojej dziedzinie inspiracją i źródłem wiedzy. Moje rozmowy, czasem pełne refleksji, innym razem wypełnione konkretną wiedzą pokażą Ci podróże z innej, czasem zaskakującej strony.

Wpisy, od których warto zacząć:

Wolność to świadomość porzucenia możliwości - wywiad z Łukaszem Gołackim

Droga opiekuje się Tobą, jeśli jej zaufasz - rozmowa z Łukaszem Superganem

Sponsor na wyprawę od kuchni

Wszystkie teksty z kategorii znajdziesz tutaj.

Porady

Każdego roku kilka miesięcy spędzam w podróży. To odpowiednie więc miejsce, abym opowiedział Ci, dlaczego to robię, a co ważniejsze, jak to robię. Piszę o błędach, jakie dostrzegłem i problemach, na jakie natrafiłem, do każdego podając gotowe rozwiązania. Moje doświadczenie przekuwam w wiedzę, którą mogę Ci przekazać.

Wpisy, od których warto zacząć:

Kupujemy sprzęt outdoorowy w Internecie. Jak nie dać się oszukać?

Błędy początkujących autostopowiczów

50 pomysłów jak ulepszyć swoją podróż

Wszystkie teksty z kategorii porad podróżniczych znajdziesz tutaj, natomiast o sprzęcie poczytasz tutaj.

Media

Podróże, refleksje, rozmowy i porady łączy jedno… media. Media to blog, social media, telewizja, prasa, radio i wiele innych. O swoich podróżach opowiadam na wystąpieniach, piszę artykuły do gazet, rozmawiam z patronatami medialnymi i sponsorami. Skoro ja to robię, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty zaczął to robić. Przekaże Ci wiedzę o blogowaniu podróżniczym, pozyskiwaniu sponsorów czy współpracy z redakcjami, czyli wszystko to, co ułatwi Ci życie z podróży.

Wpisy, od których warto zacząć:

Jak pozyskać sponsora na wyprawę?

Jak uzyskać patronat medialny?

Jak prowadzić bloga podróżniczego, kiedy nie podróżujesz?

Wszystkie teksty z kategorii blogosfery podróżniczej znajdziesz tutaj, natomiast profesjonalizacji podróży tutaj.


Jeśli chciałbyś mnie o coś zapytać, zaproponować współpracę czy poznać mnie bliżej, wybierz odpowiednią podstronę spośród znajdujących się poniżej.