fbpx
Tim Teller
Opowiadam, dlaczego podróż to dopiero początek. Na blogu odnajdziesz porady na temat podróżowania, blogowania podróżniczego i profesjonalizacji podróży.
Zapisz się do newslettera

Tim Teller 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

TimTeller.pl to dynamicznie rozwijający się blog podróżniczy, którego miesięcznie odwiedza około 7 tysięcy użytkowników generujących około 15 tysięcy odsłon. Ponadto do czytelników docieram poprzez fanpage – na którym aktualnie mam 2300 fanów (kliknij, aby zobaczyć).

Czytelnikami bloga są osoby młode i aktywne, mieszczące się w przedziale wiekowym 18 - 34 lat o równowadze płci. Osoby te, to świadomi podróżnicy, zwiedzający świat na różne sposoby, stawiający swoje stopy na wszystkich kontynentach.

Reklamodawca dzięki współpracy ze mną dociera do wyselekcjonowanej grupy osób podróżujących wyłącznie na własną rękę, dla których podróże nie kończą się wraz z powrotem z wakacji, a są integralną częścią stylu życia.

Znaczną część stanowią osoby, które na różnym polu pokazują swoje wyprawy w mediach czy prowadzą prelekcje, a więc monetyzują swoje podróże, co jest rzadko poruszaną na blogach podróżniczych tematyką, u mnie natomiast jest tematem szeroko omawianym. Oznacza to, iż moi czytelnicy, to osoby będące inspiracjami w swoich mniejszych środowiskach.

Zasady współpracy

Podejmuję się współpracy i promocji produktu/ miejsca/ usługi które:

- uważam za godne polecenia i są dobrej jakości

- pasują do tematyki, która mnie interesuje/ jest zgodna z tematyką bloga

- używam bądź chciałbym używać

Wszystkie działania komercyjne są oznaczone, nie umieszczam gotowych oraz nieoznaczonych tekstów. Opowiadam o zaletach, jak i wadach produktów/ usług, jednakże we wcześniejszym porozumieniu nie umieszczam całkowicie krytycznych wpisów (klient nie płaci, jeśli towar/ usługa całkowicie nie zda egzaminu).

Możliwe formy współpracy

Na moim blogu nie ma niemożliwej formy współpracy. Nie stanowi dla mnie problemu przygotowanie profesjonalnych zdjęć, filmu czy projektów graficznych. Niezależnie od tego, czy masz już gotowy pomysł na współpracę czy dopiero szukasz kreatywnego rozwiązania, nie stanowi to dla mnie problemu.

Moje działania nie ograniczają się do bloga, w ciągu całego roku występuję w różnych miejscach w związku z moimi podróżami. Szerzej o pokazach i prelekcjach możesz poczytać w zakładce wystąpienia.

Koszt współpracy

Każdą współpracę rozpatruję i wyceniam indywidualnie, co za tym idzie, nie mam stałego cennika. W kwestii wyceny i zapytań o współpracę, proszę o kontakt kontakt@timteller.pl

Pobierz plik PDF dla klienta.

Dotychczas o swoich podróżach opowiadałem w m.in.: