fbpx
Tim Teller
Opowiadam, dlaczego podróż to dopiero początek. Na blogu odnajdziesz porady na temat podróżowania, blogowania podróżniczego i profesjonalizacji podróży.
Zapisz się do newslettera

Tim Teller 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Cześć!

Nazywam się Kamil Bodziony, choć tutaj możesz na mnie mówić Tim Teller. Przygodę z podróżami rozpocząłem ponad osiem lat temu, nie mając jeszcze wtedy pojęcia, że staną się one moim sposobem na życie. Początkowo podróżowałem wyłącznie rowerem, jednak z czasem postanowiłem spróbować czegoś nowego. Ruszyłem w świat autostopem, a następnie pieszo, przemierzając łącznie ponad 30 krajów na 3 kontynentach.

Stojąc przed drzwiami możliwości nigdy nie pukam, wyważam je z buta, uśmiecham się i grzecznie przedstawiam. Promuję świadome podróżowanie, opowiadam o kulisach podróży. Nie daję banalnych rad i nie odpowiadam na nudne pytania. Nie lubię schematów, malkontentów i wszystkiego co muszę. W wolnym czasie podróżuję.

Pewnego dnia zauważyłem, że podróż to dopiero początek i punkt wyjścia w opowieści, bo współczesny podróżnik to nie tylko osoba, która zwiedza świata. To mówca, pisarz, reporter, marketingowiec, specjalista od social media, fotograf i wiele innych. Jeśli mi nie wierzysz, to zastanów się, skąd dowiedziałeś się o czyjejś wyprawie?

Prawdopodobnie z jego występu, reportażu, książki, Facebooka, Instagrama bądź dobrych zdjęć i artykułu w gazecie. Tak powstał ten...

35
odwiedzonych krajów
3
kontynenty
8
lat podróży
3
lata blogowania

Blog

Czy wiedziałeś, że za niektórymi wyprawami stoi agencja PR, budująca wizerunek podróżników? A może wiesz, ile kosztuje znalezienie się na półce top 10 najlepiej sprzedających się książek w kraju? Czym jest oferta sponsorska, dochód pasywny podróżnika, storytelling, a co decyduje o tym, że Twoja podróż jest atrakcyjna dla mediów?

Na blogu opowiadam o podróżach w kontekstach, o których, choć istnieją od dawna, nie mówi się głośno. Jeśli interesuje Cię zrozumienie wpływu podróży na nasze życie, opowiadanie historii czy poznawanie miejsc, których nie ma na mapach, witam u Tima Tellera.

Porozmawiamy o kulisach podróży, marketingu podróżniczym, blogowaniu, profesjonalizacji podróży, zmierzymy się ze stereotypami i przeżyjemy emocje, które czasem trudno nazwać. To dopiero początek tego, co możesz spotkać na tym blogu, więc jeśli jesteś pierwszy raz zacznij tutaj

Życie to nieustanna podróż, podczas której jedni wybierają biuro podróży, a inni podróż na własną rękę. Sam zdecyduj, po której stronie jesteś.