fbpx
Tim Teller
Opowiadam, dlaczego podróż to dopiero początek. Na blogu odnajdziesz porady na temat podróżowania, blogowania podróżniczego i profesjonalizacji podróży.
Zapisz się do newslettera

Tim Teller 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

O wydaniu ebooka, myślałem od dawna. Jak często w takich przypadkach i w tym również, zawsze było coś ważniejszego. Jednak po powrocie z Norwegii postanowiłem ruszyć ostro do pracy i wreszcie oddać efekt mojej twórczości czyli…

Kulisy blogowania podróżniczego

W Twoje ręce oddaje 50 stron o blogowaniu podróżniczym, a na nich kilkadziesiąt pytań, które zadaje sobie każda osoba niezależnie od etapu prowadzenia bloga. Nie ważne czy dopiero zakładasz bloga czy jesteś już w trakcie prowadzenia, gwarantuje, że znajdziesz w nim treści o których nie miałeś pojęcia. Prawie 100 różnego rodzaju źródeł, które wyjaśnią Ci krok po kroku kulisy blogowania podróżniczego. Oto mała próbka.

Ten ebook to kombajn napędowy, który sam chciałbym mieć, gdy zaczynałem przygodę z blogowaniem. Konkretne pytania i konkretne odpowiedzi, bez zbędnych historii, przedłużania i wodolejstwa. Zaczniemy od podstaw, dowiesz się m.in.: gdzie założyć bloga i ile kosztuje jego prowadzenie, jakie zainstalować wtyczki i co jest najtrudniejsze dla blogera. Poznasz miejsca gdzie można promować swojego bloga oraz czego nie możesz zrobić, aby nie popełnić błędów początkującego. Dowiesz się skąd czerpać zdjęcia do wpisów i poznasz dziesiątki programów oraz aplikacji pomagające pracy, a koniec poznasz unikatowy słownik blogosfery, czyli słowa i zwroty powszechnie używane w codziennej rozmowie z innymi blogerami czy firmami współpracującymi. Wiesz co to jest precel seo, czym jest recykling treści, estymacja zasięgu i konwersja? Jeśli nie, to wszystko przed Tobą.

Ebooka otrzymasz zapisując się do mojego newslettera. Tylko tyle i aż tyle, za kilkadziesiąt godzin pracy. Jeśli jesteś już subskrybentem świeżutka wiadomość powinna czekać na Ciebie w skrzynce. Enjoy!