fbpx
Tim Teller
Opowiadam, dlaczego podróż to dopiero początek. Na blogu odnajdziesz porady na temat podróżowania, blogowania podróżniczego i profesjonalizacji podróży.
Zapisz się do newslettera

Tim Teller 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zastanów się po co tu wszedłeś? Przecież żadne filmy motywacyjne, żadna książka ani przemowa nie zmieni Twojego życia. Zmienisz je Ty sam, jeśli właśnie teraz , w tej chwili coś zrobisz. Czasem brakuje sił na zrobienie pierwszego kroku.

Poniżej jest dziesięć, moim zdaniem najbardziej inspirujących filmów motywacyjnych, jakie sam kiedyś, tak jak Ty teraz, odnalazłem w sieci. Obejrzyj te filmy tyle razy, aż wbijesz sobie do głowy ich treść. Oglądaj nawet codziennie, jednak nigdy nie pozwól, aby na samym oglądaniu się skończyło. Wiedz jedno, chciałbym, aby nie były Ci już nigdy więcej potrzebne.

1. Inspirująca przemiana Arthura Boormana

2. Nie warto mówić „może”

3. Potężny ponad miarę

4. Nigdy się nie poddawaj

5. Chroń swoje marzenia

6. Straciłeś pracę ? Rzuciła Cię dziewczyna ? Zacznij Żyć !

7. Nick Vujicic – Bez rąk, bez nóg, bez zmartwień

8. Niespodziewany gość w sądzie ulicznej

Zanim powiesz, że ten mężczyzna jest ćpunem, alkoholikiem i sam nie wie o czym mówi, zapoznaj z postacią Matthew’a Silvera. Matthew (bohater filmiku) jest amerykańskim performerem ulicznym, który poprzez różne dziwne i często niekonwencjonalne zachowania przekazuje wartościowe treści, czego przykładem jest filmik poniżej.

9. Dlaczego uwielbiam edukację, ale nie szkolnictwo

A gdzie dziesiąty? Ten numer należy dla Ciebie, poleć mi swój ulubiony filmik, film bądź cokolwiek innego co zainspirowało Cię do działania.