fbpx
Tim Teller
Opowiadam, dlaczego podróż to dopiero początek. Na blogu odnajdziesz porady na temat podróżowania, blogowania podróżniczego i profesjonalizacji podróży.
Zapisz się do newslettera

Tim Teller 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Każdy blog to miejsce, w którym autor opowiada o swoim mniej lub bardziej udanym życiu. Jednak żaden blog, nie ważne o jak świetnym życiu będzie opowiadał, nie będzie miał sensu bez Ciebie. To czytelnik napędza działanie autora i często pokazuje jego właściwy kierunek. Dziś chciałbym abyś pomógł mi poprawić wszystko to, co widzisz na tym blogu odpowiadając na kilkanaście pytań.

Niektóre pytania mogą Cię zaskoczyć, ale tak między nami powiem, że każde ma swój cel, a wszystkie razem układają się w całość, która odpowie mi dla kogo tworzę. W pytaniach otwartych będę wdzięczny nawet za krótkie, hasłowe odpowiedzi. Miej świadomość, że ten blog niebawem się zmieni, zarówno wygląd jak i treść, co ma duże znaczenie w kilku pytaniach np. o newsletter, który o ile dziś mógł nie mieć sensu, po zmianie być może (jeśli powstanie) będzie czymś wartościowym i ciekawym.

Ankieta jest jak zawsze anonimowa, więc możesz niczym nieskrępowany wyrazić swoją opinię, kopnąć mnie w cztery litery bądź wyznać miłość. Jeśli nie widzisz ankiety poniżej, kliknij w tym miejscu.

Dziękuję bardzo, że poświęciłeś mi swój czas.